LVIV.COM

Українська платформа Animal ID отримала $500 000 інвестицій

Українська платформа Animal ID отримала $500 000 інвестицій

Загальна оцінка вартості стартапу – $5 млн, пише AIN.


Що це за платформа?

Animal ID — це платформа для власників домашніх тварин. Проєкт міжнародний – сервісом користуються близько 120 000 людей у 15 країнах. Платформу заснували у 2011 році як громадську ініціативу, у 2015 вона стала повноцінним стартапом. Вона інтегрована у міжнародну базу Europetnet, яка об’єднує всі бази чіпованих тварин. Тому якщо твій Мурчик або Гавчик зареєстровані в Animal ID і мають чіп, то знайти їх можна набагато простіше і швидше.

Українська платформа Animal ID отримала $500 000 інвестицій

Як це працює?

Одним із напрямків роботи Animal ID є продаж жетонів з цифровими QR-паспортами для тварин. На платформі треба створити  профіль свого улюбленця та завантажити всі необхідні документи. Це допоможе швидше ідентифікувати знайдену тварину. Просканувавши код, користувач перейде на профіль тварини на платформі та зможе зв’язатись з власниками.

Також ветеринари можуть відслідковувати стан здоров’я тварин та нагадувати про необхідні процедури.

За час існування платформи вже продали 40 000 QR-паспортів. Також Animal ID співпрацює з міськими адміністраціями в Україні.

Інвестиції стартап хоче вкласти у нові проєкти – це вихід на ринок США та запуск мобільного додатку. Також хочуть збільшити штат і досягнути відмітки у 500 000 зареєстрованих користувачів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають