LVIV.COM

Українська “Аліса в країні див” з технологією доповненної реальності побила рекорди продажів у Білорусі

Українська Аліса в країні див з технологією доповненної реальності побила рекорди продажів у Білорусі

Книга Льюїса Керрола “Аліса в країні див”, яку проілюструвала Євгенія Гапчинська, б’є рекорди продажів у Білорусії. Менше, ніж за місяць білоруси придбали 137 000 книг, повідомляє AIN.


Що це за книга?

Книги “Аліса в країні див” і друга частина  “Аліса в задзеркаллі” – це продукти співпраці групи компаній Art Nation. Спільно з Євгенією Гапчинською і торговою мережею “АТБ” вони видали і запустили в продаж книжки із “живими ілюстраціями”.

Українська Аліса в країні див з технологією доповненної реальності побила рекорди продажів у Білорусі

Фішка книг в тому, що за допомогою додатку на смартфоні можна “оживити” малюнки. Таким чином читання перетворюється на гру. Щоб побачити намальованих персонажів у русі, потрібно завантажити додаток і навести камеру смартфону чи планшету на зображення.

В Україні тираж книг за 9 місяців перевищив 720 000 екземплярів.

В Білорусі книги продавали в мережі супермаркетів “Євроопт”. Коштує 5,99 білоруських рублів (приблизно $3).  Першого тиражу книг (122 000 примірників) не вистарчило, довелось додруковувати. Видавці приємно здивовані успіхом – за даними  Національної книжкової палати Білорусі, середній тираж однієї книги в цій країні не перевищує 2500 штук.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають