LVIV.COM

Українець створив інтерактивну мапу для благодійників

Українець створив інтерактивну мапу для благодійників

На карті вказані благодійні організації, в які можна віднести речі, пише “Хмарочос”.


Що це за карта?

helpmap – це інтерактивна карта, на якій позначені благодійні організації. За допомогою мапи можна не тільки знайти пункт прийому речей на благодійність, а й дізнатись, що саме потрібно принести. Розробник – Олександр Костінський. Він зазначає, що хотів “створити інструмент, котрий би спонукав розвитку альтруїзму, щоб люди допомагати іншим людям в реальному світі”.

Ти можеш самостійно додавати точки прийому речей – карта працює як Wikipedia. Зараз в додаток внесені біля 1000 організацій по всій країні.

Раніше Олександр разом із колегою Джанфранко Палумбо працював над додатком givebox.xyz. За допомогою  цього сервісу люди могли віддавати свої речі іншим людям.

Однак з часом виявилося, що люди, які хотіли забрати якусь річ, часто не приходили за нею. Як наслідок, ті, хто віддавали річ, розчаровувались в ініціативі, і більше не користувались додатком.

Щоб благодійники не розчаровувались, Олександр Костінський створив мапу благодійних організацій, яким точно потрібні речі.

“Є кілька причин чому нам важливий такий сервіс – зменшення забруднення навколишнього середовища (часто речі спалюють або викидають на смітник), економія природних ресурсів для виробництва нових речей (замість того, щоб купувати нові речі, можна чудово користуватись тими, що були у вжитку), допомога тим, кому вона потрібна (багато хто хоче допомогти місцевим благодійним організаціям, однак не знає як саме це зробити, також люди часто не знають які саме речі необхідні в цих благодійних організаціях, наприклад, вони несуть цукерки й іграшки в дитячий будинок на день Миколая, а дітям найбільш необхідні такі речі як шкарпетки, зубні щітки і тому подібне)”, – коментує Олександр Костінський.

Мапу запустили навесні 2019 року. Зараз у роботі третя її версія.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають