LVIV.COM

У всіх нових громадських будівлях встановлять металошукачі

У всіх нових громадських будівлях встановлять металошукачі

Встановлювати металодетектори будуть через нові державні будівельні норми, які почнуть діяти з 1 червня 2019 року, розповів заступник міністра регіонального розвитку.


Що відбувається?

В Україні опублікували нові державні будівельні норми, які стосуються проектування громадських будівель. У новій редакції ДБНів є ряд вимог, які спрямовані на підвищення безпеки людей, котрі відвідують громадські будинки.

“Тому для підвищення безпеки людей та їх захисту під час перебування у таких закладах у нових ДБН щодо проектування громадських будівель передбачаються посилені вимоги щодо безпеки. Це так звані “рамки” на вході, які унеможливлять потрапляння до будівлі заборонених предметів, та сучасні системи відеоспостереження, які дозволять виявляти підозрілих осіб та швидко реагувати на можливі ситуації”, – прокоментував заступник міністра регіонального розвитку.

Що нового?

У нових громадських будівлях мають бути:

  • сучасні системи охоронної сигналізації;
  • рамочні пристрої на вході до будівель;
  • системи відеоспостереження;
  • посилюються вимоги до облаштування громадських закладів системами пожежної безпеки, оповіщення про пожежу та керування евакуацією людей;
  • вводяться і сучасні, більш надійні та чутливі системи пожежної сигналізації, які швидше визначають момент виникнення пожежі та реагують на надзвичайні ситуації.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають