LVIV.COM

У травні запустять безкоштовний онлайн-курс з основ дизайну

У травні запустять безкоштовний онлайн-курс з основ дизайну

Записатись можна до 3 травня.


Курс запускає проєкт Creative Practice. Він триватиме 2,5 місяці та охопить основні принципи композиції, кольорознавства, типографії, стилістики та дизайн-процесу. Курс стане у пригоді всім, хто планує опанувати фах графічного дизайну та дизайну взаємодії.

Як все відбуватиметься?

Курс складається з відеолекцій, майстер-класів та статей. Від студентів вимагають дотримуватись графіку та вчасно складати тести.

У програмі курсу є такі модулі:

  • Теоретичний (основи композиції, кольорознавства, типографії, стилістики та дизайн-процесу);
  • Практичний (верстка текстів, створення серії плакатів, створення індивідуального фірмового стилю, оформлення бізнес-сторінки в соціальній мережі, оформлення лонгріду про себе);
  • Творчий (творче завдання).

За кожне виконане завдання студенти отримують бали. Чим більше балів, тим вища позиція студента в рейтингу. Якщо ти вкажеш, що шукаєш роботу – тебе включать до рейтингу, доступного для компаній-партнерів, які можуть запрошувати студентів на свої позиції.

Серед компаній-партнерів: Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, Madcats тощо.

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають