LVIV.COM

У світі сворюють унікальний фотобанк – у ньому всі світлини жінок будуть без ретуші

У світі сворюють унікальний фотобанк - у ньому всі світлини жінок будуть без ретуші

Фотобанк створюють в рамках кампанії #ShowUs, пише The Village Україна.


Що це за кампанія?

Кампанія #ShowUs – це проект, який має на меті показати різноманітність і природність жінок у рекламі та медіа. Ціль – боротьба із стереотипами. Втілюють проект у життя компанія Dove разом з фотобанком Getty Images і міжнародною організацією жінок-фотографів Girlgaze.

“Ви бачите себе в засобах масової інформації та рекламі? 70% жінок не бачать. Ось чому ми маємо місію показати світові більш інклюзивне і різноманітне бачення краси”, – розповіли в компанії.

Над проектом компанії працюють вже більше року. За цей час зібрали понад 5000 фото жінок з 39 країн. Тепер автори закликають медіа та рекламодавців використовувати ці зображення у своїх проектах.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

The universal language of our time, photographs have the power to move our hearts and our minds ❤️ Global digital media company @gettyimages represent the work of 250,000 photographers and content creators 📸 Just like us they believe in equality, diversity and representation 🙌 Join us, Getty Images and @girlgaze photographers for Project #ShowUs. Together we can challenge and change perceptions of beauty, all over the world 🌎 📸: @masegomorulane 🇿🇦@twinrivers_ 🇦🇺@yagazieemezi 🇳🇬 @isadorakosofsky 🇺🇸@mpelouses 🇲🇽 @ayarkuo 🇷🇺 @cailinhillaraki 🇯🇵 @guenfiore 🇮🇹 @florence.goupil 🇵🇪 #Dove #ShowUs #RealBeauty #Beauty #Beautiful #Diversity #Inclusivity #girlgaze #GettyImages #StockPhotos

Допис, поширений Dove Global Channel 🌎 (@dove)

Наукові дослідження показують, що зображення у рекламі негативно впливають на жінок. Вони незадоволені своїм тілом, це призводить до проблем зі здоров’ям, у стосунках і роботі.

“Жінки та дівчата щодня стикаються з невпинним потоком зображень, які демонструють нереальні зображення краси. Різноманітні та реалістичні фотографії в рамках #ShowUs підвищать довіру до тіла”, – розповіла професорка Філіппа Дідріхс, експерт із зображення тіла в Центрі досліджень зовнішнього вигляду Університету Західної Англії.

Проект #ShowUs є частиною Unilever у Unnesreotype Alliance – жіночої глобальної ініціативи, яка використовує рекламу та ЗМІ для боротьби зі стереотипами.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають