LVIV.COM

У США шукають історію про найгіршу відпустку – розкажи свою

У США шукають історію про найгіршу відпустку - розкажи свою

Переможець отримає 10 тисяч доларів на нові вакації. Про це повідомляє проєкт TravelSense.org.


У США оголосили конкурс на історію про найгіршу відпустку. Брати участь  можна до 19 липня, переможця оголосять 1 серпня.

Американське товариство консультантів з подорожей (ASTA) вирішило спланувати ідеальну відпустку для того, в кого вона була найгірша.

Тому, давай, бро, розкажи, як ти грандіозно почілив/ла, копаючи бульбу на День Незалежності минулого року. І про  спечену спину додати не забудь! Або в кольорах та емоціях опиши, як втікав/ла від псіхованої корови Маньки  у бабциному селі. І наступив/ла у щось коричневе, тепле й пахуче своїм новеньким білим капцем від Баленсіаґи.

А ще можеш розповісти про сільські діскатєки у клюбі. Я чомусь думаю, що таких сторітеллерів США ще не виділи.

Найкраща історія отримає $10 000 та детальне планування від консультантів ASTA.

Але нє, чекай, куда ти пакуєш лахи і шукаєш закордонний паспорт. Аби взяти участь у конкурсі, треба заповнити реєстраційну форму. У ній опиши до 500 слів  найневдаліший відпочинок та зняти відеозвернення. Я ті прошу, потренуйся добре вимовляти той злощасний артикль the. Інакше твоя вчителька англійської Галина Ярославівна накрапає собі до валер’янки кілька крапель закарпатського коньячку. Також підпишись  на сторінки TravelSense.org в соцмережах і розкажи про акцію в Instagram або Facebook.

І всьо! Чекай перемоги і май на увазі, що у відпустку треба поїхати цього року.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають