LVIV.COM

У США штучний інтелект може замінити копірайтерів

У США штучний інтелект може замінити копірайтерів

Американська компанія JPMorgan Chase підписала контракт для співпраці з роботами замість копірайтерів, пише Quartz.


Що відбувається?

JPMorgan Chase підписала п’ятирічний контракт з стартапом, який використовує штучний інтелект Persado для написання рекламних текстів. У компанії визначили, що під час пілотного використання Persado створював якісніші тексти для реклами, ніж автори банку. Якість вимірювали за допомогою показників кліків – штучний інтелект випереджував людей подекуди більш ніж в два рази.

Як це працює?

Persado створює рекламний текст на основі вже написаного та використовує базу даних, що містить понад мільйон слів, оцінених за привабливістю для людей.

У США штучний інтелект може замінити копірайтерів

У JPMorgan Chase почали тестувати технологію ще в 2016 році і надалі хочуть використовувати її не тільки для реклами, але і для внутрішніх комунікацій і підтримки клієнтів. У Persado зазначають, що їх стартап використовують більше 250 брендів, таких як Dell, Citi, American Express, Air Canada і Microsoft.

“Вона переписує статті і заголовки таким чином, який справжнім маркетологам навіть не приходить в голову. І це працює”, – впевнений директор по маркетингу JPMorgan Chase Крістін Лемкау.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають