LVIV.COM

У Spotify та Telegram з’являться нові функції: що нового

У Spotify та Telegram з’являться нові функції: що нового

Телеґрам дозволяє перенести свою історію листування з месенджерів WhatsApp, Line та KakaoTalk користувачам iOS. А Spotify пропонуватиме користувачам музику відповідно до їхнього настрою, віку та вподобань. Про це повідомляють Новини Здорової Людини.


Розробники Telegram представили оновлення 7.4 iOS. Згідно з цим оновленням, користувачі можуть поскаржитися на групи або канали. За умови, якщо ці канали видають себе за офіційних представників відомих людей або організацій. Є можливість видаляти секретні чати, а також історію дзвінків та групи для всіх учасників. Крім того, учасники груп скоро зможуть регулювати гучність голосових повідомлень.

Патент стрімінгової компанії Spotify дозволить підбирати користувачам пісні з урахуванням емоційного стану, гендеру, а також віку та вподобань. Також буде визначати, у якому оточенні перебуває людина: сама чи у компанії, на вечірці. Ліцензія дозволить компанії збирати дані про оточення та настрій своїх підписників завдяки технології розпізнавання мовлення.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають