LVIV.COM

У Парку культури облаштують майданчик для вигулу і тренування собак – подивись, що зроблять

У Парку культури облаштують майданчик для вигулу і тренування собак - подивись, що зроблять

Облаштуванням займатиметься ЛКП “Лев”, повідомляють на сторінці підприємства у Facebook.


Що відбувається?

У Львові, в Центральному парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького ЛКП “Лев” облаштує тренувально-вигульний майданчик для собак.

Роботи з облаштування почнуть в березні. Площа майданчика – 1900 кв.м., він буде розділений на дві секції: для вигулу великих і маленьких тварин. У кожній секції будуть тренажери, доріжки, лавочки і станції для прибирання за тваринами. Також ввечері та вночі майданчик буде освітлюватись. Вартість робіт – 500 тис. грн.

“На Стрийський парк та Парк культури припадає найбільше відвідувачів із собаками, які проживають у центральній та прилеглій до центру частинах міста. На жаль, це єдине місце, де люди можуть відпустити своїх собак з повідків і не хвилюватися, що тварина вибіжить на дорогу. Однак, саме тут і породжується багато конфліктів. Відвідувачі парку, які бояться собак, невдоволені їх вільним вигулом, а відвідувачі з собаками не мають законного місця де могли б спустити тварину. Саме будівництво тренувально-вигульного майданчика допоможе зняти напругу і дозволить усім відвідувачам парків почувати себе тут затишно та комфортно”, — каже керівниця ЛКП “Лев” Оксана Кошак.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають