LVIV.COM

У Львові змінять маршрути трьох трамваїв – подивись, які куди їхатимуть

У Львові змінять маршрути трьох трамваїв - подивись, які куди їхатимуть

З 13 травня три львівські трамваї змінять маршрут через реконструкцію трамвайної колії на площі Двірцевій, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що відбувається?

З 13 травня ЛКП “Львівелектротранс” змінює напрямки руху трьох трамвайних маршрутів – № 1, 7 та 9.

Нові маршрути:

  • Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме за схемою – “Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка – Погулянка”, та у зворотному напрямку;
  • Трамвайний маршрут № 9 курсуватиме за схемою – “Залізничний Вокзал – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Торф’яна”;
  • Трамвайний маршрут № 7  курсуватиме за схемою – “вул. Татарбунарська – вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна”, та у зворотному напрямку.

“Також зв’язку з тим, що з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину пл. Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із “Залізничного вокзалу” перенесено до “ТРЦ Скриня”.

І через ремонт вул. Замарстинівської, трамвайний маршрут № 9 поки не має змоги курсувати до вул. Торф’яної, тому буде курсувати до вул. Миколайчука. Відповідно, він повністю дублюватиме трамвайний маршрут № 5. Тому з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу”, – повідомили у ЛКП “Львівелектротранс”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають