LVIV.COM

У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» – встигни подати резюме

Ділися або не палися

У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» - встигни подати резюме

У Львові стартував набір кандидатів на посади пивних майстрів у пивні ательє Craft&Kumpel. Кожен майстер отримуватиме премії за розвиток особистого бренду в соцмережах та матиме власний бюджет на побудову лояльності гостей. 


Хто такий пивний майстер?

На відміну від офіціанта, пивний майстер - це не просто гастро-спеціаліст, але й бренд-амбасадор, обличчя свого закладу. Він повинен бездоганно володіти знаннями про пиво та food pairing, активно користуватись соцмережами та будувати навколо себе ком'юніті. Всі кандидати пройдуть безкоштовне навчання і приступлять до роботи у травні.

У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» - встигни подати резюмеОлексій Петелько

Kumpel Group

“Це абсолютно нова престижна посада на ресторанному ринку з гідними зп та персональними маркетинговими бюджетами. Ну і доведеться випити не один літр крафтового пива та з’їсти немало смачних страв, аби стати справжнім експертом. Також розробляємо сервіс on-line бронювання до пивного майстра на персональну дегустацію чи інші гастро-пропозиції.”

У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» - встигни подати резюме

Кому підійде ця посада?

Молодим людям з хорошими комунікативними навичками, які люблять будувати навколо себе спільноту та активно користуються соцмережами. Потрібно вміти підтримувати позитивну атмосферу, бути “душею компанії” та водночас забезпечувати сервіс високого рівня.

Також пивний майстер презентуватиме гостям концепцію закладу, розповідатиме про технології пивоваріння, подачі пива та поєднання його зі стравами.

У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» - встигни подати резюме

Що таке Craft&Kumpel?

Craft&Kumpel – це пивне ательє, що спеціалізується на великому виборі крафтових та класичних сортів пива власного виробництва та крафтових закусках, що ідеально підібрані між собою за смаковими властивостями.

Меню закладів складатиметься з Finger food та міні сетів з різноманітних видів страв й окремих продуктів. Заклади працюватимуть на Площі Ринок та на вул. Кульпарківській.

Відгукнутись на вакансію

Зараз читають