LVIV.COM

У Львові зареєстрували петицію про заборону хресних ходів

У Львові зареєстрували петицію про заборону хресних ходів

За добу петиція набрала 440 голосів із 500 необхідних.


Що відбувається?

Львів’янин Сергій Літневський 13 червня зареєстрував електронну петицію до місцевої влади про заборону молитовних ходів, які потребують перекриття вулицю чи змін у русі громадського транспорту.

Автор петиції зазначає, що менше ніж за два місяці, лише від кінця березня до середини травня, у Львові провели п’ять молитовних ходів, що супроводжувалися перекриттями руху. Через це він вимагає у мерії заборонити релігійні ходи, які потребують масштабних перекриттів вулиць чи змін у роботі транспорту. У тексті петиції Сергій наголошує, що для релігійних процесій у місті є достатньо споруд, а проведення молитовних ходів вулицями Львова обмежує свободу пересування інших мешканців.

“У Львові почастішали випадки проведення молитовних ходів, які впливають на рух транспорту. Враховуючи проблематику громадського та приватного транспорту (дотримання графіків, кількості автобусів, затримки трамваїв через неналежне паркування та ДТП, затори на дорогах в час пік, величезну кількість ям на дорогах), проведення подібних заходів, пов’язаних з перекриттям руху – це обмеження мешканців міста у свободі пересування по місту та створення штучних перешкод для руху транспорту”, – йдеться в опублікованій петиції до Львівської міськради.

Якщо ця петиція впродовж 60 днів набере необхідні 500 підписів, то міська рада буде зобов’язана дати на неї офіційну відповідь і розглянути це питання на сесії.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають