LVIV.COM

У Львові запустили додаток з інформацією про спорт у місті

У Львові запустили додаток з інформацією про спорт у місті

Львів став першим українським містом, в якому запустили таку платформу, пише прес-служба ЛМР.


Що це за додаток?

“Львів Спортивний” – це платформа, на якій можна знайти інформацію про спортивні події і змагання, спортивні клуби і секції та спортивні події міста. Створила додаток американська компанія Uventex за ініціативи управління молоді і спорту Львівської міської ради. Компанія-розробник також взяла на себе всі витрати на створення і запуск платформи.

“Ця платформа була створена спеціально для Львова. Ми вирішили розпочати з цього міста, оцифрувати всю його спортивну складову. В майбутньому ця платформа міститиме як івент-менеджмент (повна автоматизація спортивних подій: реєстрація, проведення, скоринг, відеотрансляції тощо), так і студіо-менеджмент (платформа для ведення своїх студій, гуртків, їх розклад, учасники). В подальшому будемо працювати над такими додатками для інших міст України”, — розповів Вадим Рудь, сервісний інженер американської компанії Uventex.

Що там є?

  • розширений пошук спортивних секцій, шкіл та клубів, які працюють у Львові. Їх можна класифікувати за видами спорту та географією розташування. До кожного такого спортивного закладу прикріплено контактну інформацію та можливість переходу на його сторінку в мережі;
  •  активна стрічка спортивних новин;
  • інформація про спортивні події, змагання, клуби, секції міста.

Також хочуть додати інформацію про всі фітнес-центри, спортзали та спортивні майданчики у місті.

Додаток безкоштовний, вже є в App Store та Play Market.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають