LVIV.COM

У Львові запустили додаток-гід для зручніших мандрів містом

У Львові запустили додаток-гід для зручніших мандрів містом

Додаток розповість про 470 знакових місць Львова, пише пресслужба ЛМР.


Що це за додаток?

Travel Fellow – це онлайн-гід містом. В ньому позначені 470 знакових локацій і пам’яток міста, тож можна спланувати самостійну мандрівку Львовом. Працює просто: ти підходиш до пам’ятки, додаток фіксує твою геолокацію і відтворює аудіофайл про це місце. Може працювати у двох режимах: ти сам клікаєш по точках і вибираєш, що послухати, або ж ставиш режим “вільної прогулянки” і отримуєш інформацію про відомі місця, які можеш побачити в десять метрах від себе. Ще одна перевага додатку — під час прогулянки не потрібен постійний доступ до інтернету: існує можливість завантажити контент і користуватися нею в дорозі.

“Це мобільна екскурсійна аплікація, що працює за допомогою геолокації. Ми вже внесли 470 знакових місць Львова та понад 300 точок у Києві та записали понад 20 годин аудіо тексту. Щодня додаємо все нові і нові місця, які рекомендуємо відвідати. Для вільної прогулянки містом додаток має чотири мови інтерфейсу”, — розповів Андрій Бурда, розробник додатку.

Незабаром Travel Fellow запрацює у всіх туристичних містах України, а вже зараз здійснювати з його допомогою мандрівки можна у Львові та Києві.

Завантаження додаток можна на Google Play та App Store

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають