LVIV.COM

У Львові запускають соціальну школу дизайну для підлітків

У Львові запускають соціальну школу дизайну для підлітків

Влітку учасники вивчатимуть графічний, UX, UI дизайн та веб – дизайн.


Що це за школа?

У Львові запускають проект “Pixlab” – це соціальна школа дизайну, яка створює рівні можливості доступу до креативної освіти. Над нею працюють Інститут міста із Інститутом розвитку міст у Кракові. Фінансує проект Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми “Польська допомога розвитку”.

Що там цікавого?

Це школа, де підлітки можуть практично випробувати свої можливості в навчанні дизайну. Учасники мають спершу зареєструватися на участь в школі, потім пройти відбір. Тільки після цього влітку вони почнуть вивчати графічний, UX, UI дизайн та веб – дизайн за підтримки молодих та визнаних дизайнерів.

“Школа Pixlab пропонує підліткам, які мають складні життєві обставини, практично випробувати свої можливості в навчанні дизайну. Головне розуміти — не тільки художники чи супер творчі особистості стають дизайнерами. Маєш бажання, хочеш інтенсивно навчатися, максимально віддаватися задля знань? То пробуй працювати практично, разом з менторами та тренерами. Дизайн — це вся візуальна складова нашого буденного життя, і якщо ти хочеш це вдосконалити, змінити — навчайся, роби!” — каже менеджерка проекту, Юліана Саврук.

Хочеш дізнатись більше про проект?

Інститут міста 18 травня об 11:30 в приміщенні IHUB Lviv (вулиця Замкнена, 9) організовує публічну зустріч з керівником дизайнерського бюро Projector.Lviv, який готовий поділитися власним дизайнерським досвідом. Володимир Блажівський розповість як стати дизайнером, як вчитися любити свою роботу, як знайти щастя в дизайні. Деталі публічної події тут.

У Львові запускають соціальну школу дизайну для підлітків

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають