LVIV.COM

У Львові запускають сервіс для порівняння цін таксі – заціни

У Львові запускають сервіс для порівняння цін таксі - заціни

У додатку можна порівняти ціни чотирьох сервісів і служб таксі та вибрати, яка найбільше підходить.


Що відбувається?

У Львові розробники презентували новий додаток, який не має аналогів в Україні. Це аплікація Рушай. Її розробили студенти УКУ та Львівської Бізнес Школи. Ідея виникла, коли обговорювали проблеми громадського транспорту.

У Львові запускають сервіс для порівняння цін таксі - заціни

Що це за додаток?

Рушай– це платформа, яка об’єднала поки чотири сервіси таксі: Uber, Економ, Оптимальне та 643. Ти можеш порівняти вартість поїздки і замовити пропозицію, яка тобі найкраще підійде. “Рушай” є посередником між клієнтом та службою таксі. При цьому ти як клієнт отримуєш кращий сервіс, можливість обирати, конкуренцію на ринкових умовах, де виграє кращий, якісніший чи дешевший сервіс, в залежності від потреб. Служба таксі – отримує новий канал трафіку та шанс повернути сегмент ринку.

У Львові запускають сервіс для порівняння цін таксі - заціни

Як це працює?

  • робиш замовлення (вказуєш точки відправлення і прибуття);
  • на екрані відображається інформація про машину, орієнтовний час прибуття, можливість зателефонувати водію або в службу таксі;
  • якщо не підходить – можеш просто скасувати поїздку.

У Львові запускають сервіс для порівняння цін таксі - заціни

На сьогодні додаток працює, порівнюючи ціни 

У Львові запускають сервіс для порівняння цін таксі - заціни

“Опитування показало, що такі функції, як запам’ятовування улюблених місць, можливість обирати точку призначення чи відправки за допомогою маркера на карті це те, що потрібно користувачам найбільше. Тому ми реалізували ці функції в першу чергу. Зараз працюємо над можливістю будувати складний маршрут, який дозволить розділити вартість таксі на декількох людей. Наприклад, щоб підвезти друзів після вечірки в центрі у різні спальні райони. Проект розвиватиметься на основі даних та реальних потреб львів’ян. Зараз ми хочемо відлагодити модель запуску та масштабуватись на інші міста України, включаючи невеликі містечка, котрі ще більше потребують якісного сервісу”, розповідає Юрій, співзасновник “Рушай”.

Творці “Рушай” вирішили спростити процес вибору користувачам, витримати конкуренцію таксі та підтримати місцеві служби завдяки створенню незалежної платформи.

Де завантажити?

Рушай можна завантажити на Google Play за посиланням.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають