LVIV.COM

У Львові заборонили клаптикове утеплення фасадів в історичній частині міста

У Львові заборонили клаптикове утеплення фасадів в історичній частині міста

Пам’ятки архітектури взагалі заборонили утеплювати, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

На початку січня 2019 року у Львівській міській раді запропонували переглянути нові Державні будівельні норми для Львова.  Причина – 18 грудня Кабінет Міністрів України дозволив утеплювати старий житловий фонд без отримання дозволів. Маються на увазі будинки, які не несуть історичної цінності, та об’єкти культурної спадщини місцевого значення.

Рішення про заборону клаптикового утеплення будинків в історичному ареалі Львова прийняли 14 січня на засіданні виконкому ЛМР.

Що вирішили?

Тепер будинки, які у Львові є пам’ятками архітектури, взагалі не можна утеплювати. Якщо будинок просто знаходиться у межах історичного ареалу міста, то можливість його утеплення розглядатимуть індивідуально в управлінні охорони історичного середовища.

Також в міській раді пропонували взагалі заборонити у Львові клаптикове утеплення фасадів, але у прийнятій ухвалі цього пункту не було.

Крім того, міська рада готова співпрацювати з мешканцями будинків та ОСББ щодо повного утеплення фасадів. Що стосується несанкціонованих робіт в історичній частині міста – то такі випадки розглядатимуть під час засідань адмінкомісії міста, а винуватців каратимуть штрафами.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають