LVIV.COM

У Львові вулицями їздитиме авто із системою відеомоніторингу

У Львові вулицями їздитиме авто із системою відеомоніторингу

Авто хочуть використовувати для зйомки і слідкування за порядком на масових заходах, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

У Львові управління безпеки вирішили використовувати авто для мобільного відеонагляду. Проект запускають спільно із патрульною поліцією міста.

Через сайт електронних закупівель Prozorro придбали автомобіль Toyota Land Cruiser 1995-го року за 309 800 гривень. Правоохоронці спеціально шукали вживане авто, бо хочуть його переобладнати. На машині встановлять стабілізатори напруги і невеликий генератор – щоб система могла працювати не тільки від двигуна.

Ще доставлять відеореєстратор, GSM-модуль, щоб камери працювали через мобільну мережу, камери для відеоспостереження. Одну з них встановлять на семиметровій мачті. За необхідності, автомобіль зупиняється, мачта підіймається за допомогою компресора – і камера працює на висоті шести метрів, аби можна було знімати все навколо автомобіля. Також механічну лебідку переобладнають під автомобільний генератор, який даватиме і більшу потужність авто, і від нього зможе живитися більше техніки.

Аналогів таких автомобілів в Україні немає. За словами начальника відділу оперативно-технічних заходів управління безпеки, подібний проект готують у Києві – там для потреб патрульної поліції для відеонагляду переобладнують два автомобілі Ford Tranzit. У Львові ж питання про спеціалізовані авто для поліції поки не підіймалося – управління безпеки діятиме спільно з правоохоронцями.

Навіщо це все?

Авто використовуватимуть для зйомки масових заходів, там, де зараз є недостатня кількість стаціонарних камер, так званих “глухих” місць. Камери зможуть працювати під час руху і розпізнавати не тільки номерні знаки авто, а й обличчя громадян.

Уперше виїхати на вулиці Львова автомобіль має на Великдень.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають