LVIV.COM

У Львові встановлять камери розпізнавання облич – подивись, де саме

У Львові встановлять камери розпізнавання облич - подивись, де саме

Загалом встановлять 32 такі камери, повідомляє Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

У Львові хочуть контролювати потік людей, які приїжджають та виїжджають з міста. Для цього встановлюють камери розпізнавання облич.

“Розпізнавання облич ми тестували в місті впродовж двох років, пробували різні системи аналітики від різних виробників. Зараз зупинились на одній і запускаємо 32 камери розпізнавання облич. Вони стануть інструментом для роботи правоохоронних органів, оскільки весь потік людей, які приїжджають та виїжджають зі Львова, будуть контролювати”– розповів на брифінгу керівник відділу оперативно-технічних заходів управління безпеки міста.

У місті планують встановити 32 такі камери. Насамперед камери встановлять у центрі, на головному та приміському вокзалах. Також за необхідності доставлятимуть на всі автовокзали міста.

Центр міста та прилеглі райони будуть під кращим наглядом – там планують збільшити кількість оглядових камер. На проспекті Свободи встановлять камеру PanoVu, яка дозволить за допомогою зшиття зображення декількох об’єднаних камер охопити велику територію.

Щоб контролювати заїзди до міста через спальні райони, на дорогах встановлюють 100 камер визначення номерних знаків.

Також відеонагляд має бути і в парках та скверах Львова. Цьогоріч на систему відеонагляду виділили 19,8 млн гривень.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають