LVIV.COM

У Львові відкрили стоматологію для тварин на базі ЛКП “Лев”

У Львові відкрили стоматологію для тварин на базі ЛКП Лев

Лікарі повідомляють, що у стоматології є необхідне сучасне обладнання: ультразвуковий скайлер з автоматичною подачею води для зняття твердих зубних відкладень, портативна стоматологічна установка, фотополімеризатор для накладання пломб, рентгенапарат, стерильні хірургічні набори, а також монітор пацієнта, який відстежує показники під час анестезії.


За словами ветеринарів, слідкувати за здоров’ям зубів улюбленців важливо, адже у собак та котів проблеми ротової порожнини впливають на здоров’я всього організму.

“У роті собак і котів існує близько 300 різноманітних видів бактерій, які проникаючи в кров’яне русло, викликають серцеву, ниркову, печінкову недостатності, разом зі слиною і кормом бактерії викликають гастрит, розлади травлення та інші захворювання”, – розповів ветлікар-стоматолог ЛКП “Лев” Василь Захарчук.

Ось, що він рекомендує власникам тварин:

  • Первинний огляд стоматолога повинен збігатися з першою вакцинацією. На цьому огляді говорять про те, як формується щелепа цуцика, як прорізаються зубки, та коли чекати на зміну зубів;
  • Наступний огляд слід проводити в віці 6 місяців. Оцінюється сама зміна зубів, яка має вже завершуватись. Також оцінюють стан постійних зубів, виявляють патологію прикусу, а також надають рекомендації з приводу підтримування гігієни ротової порожнини;
  • Кожен наступний огляд слід проводити раз у 6 місяців, але не рідше ніж раз на рік;
  • В домашніх умовах слід звертати увагу на неприємний запах з рота тварини, як домашній улюбленець споживає корм, чи не має надмірного виділення слини, припухлості на мордочці, болісних відчуттів під час погладжування голови в ділянці рота, тертя мордочки лапами. Якщо виявляються такі симптоми, необхідно звернутись на огляд до ветеринара.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають