LVIV.COM

Інтернет-магазин кави вищого сорту Кавопошта ― що це і кому підійде

Інтернет-магазин кави вищого сорту Кавопошта ― що це і кому підійде

Кавопошта – це інтернет-магазин натуральної кави з Південної Америки. Тут запаковують відбірну свіжообсмажену арабіку в зручні герметичні бандерольки, які утримують аромат максимально довго. А ще на звороті кожної бандерольки додали поля “Відправник” та “Одержувач”. Тож, якщо ти захочеш зробити подарунок близькій людині, ти зможеш його персоналізувати.


Партнерська публікація

Кавопошта – це магазин особливої кави, яку нелегко знайти в супермаркетах чи на полицях звичайних магазинів. Тим паче, що побачити там свіжообсмажену каву практично нереально. А відчути різницю між кавою, яка вже “полежала” і свіжообсмаженою дуже просто – навіть запах промовисто говорить сам за себе. Що вже й казати про смак та користь. Зі старої кави давно вивітрились майже усі ефірні масла та корисні речовини.

Інтернет-магазин кави вищого сорту Кавопошта ― що це і кому підійде

Магазин кави вищого сорту - Кавопошта

Кожен, хто хоч раз спробував каву від Кавопошти, навряд чи купуватиме звичайну каву. Ми усі хочемо балувати себе лише найкращим, правда ж? Тим паче, що пригостивши такою кавою гостей ти точно можеш розраховувати на вау-ефект. Тільки не забудьте спочатку дати їм її понюхати 🙂

З самого початку існування нашого інтернет магазину засновники вирішили постачати людям лише найкращу продукцію з сервісом високого класу. Саме тому тут продають не просто 100% арабіку, а саме ексклюзивну каву вищого сорту.

Які сорти пропонує Кавопошта?

Перепробувавши безліч сортів з різних країн, засновники магазину обрали для тебе дещо особливе:

Всю каву обсмажують та запаковують у Львові. Якщо ти хочеш побалувати себе чи близьких ексклюзивною натуральною кавою, замовляй прямо зараз!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають