LVIV.COM

У Львові відбудеться забіг “Run the World. Львівська десятка”

У Львові відбудеться забіг Run the World. Львівська десятка

У забігу візьмуть участь 1400 учасників, пише Tvoemisto.tv.


Що це за забіг?

“Run the World. Львівська десятка” – це забіг на 10 км у місті. Цього року бігтиме 1400 учасників, серед яких будуть і любителі, і професіонали Чемпіонату України з бігу по шосе на 10 км. Старт – у неділю, 15 вересня о 9:00 біля Оперного театру. Там же буде і фініш забігу. В кінці кожен фінішер отримає медаль, а переможці – медалі, дипломи і грошові премії.

Тема забігу – Run&Travel. Тому буде тематичний фан в стилі різних країн, розіграші, дитячі розваги.

Видача стартових пакетів буде відбуватися в суботу 14 вересня з 11.00 до 20.00 в FuturaHub (вул.Кульпарківська, 200a).

Частина коштів, які бігуни платили за участь з забігу, піде на благодійність – їх передадуть у фонд підтримки дітей, які потребують ендопротезування нижніх кінцівок, на підтримку Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру, який вперше у Львові почав робити органозберігаючі операції.

При цьому є додаткова можливість взяти участь тим, хто хоче долучитися до спортивного дійства – на сторінці події доступна форма реєстрації для волонтерів, які допомагатимуть проводити забіг: координувати бігунів за маршрутом забігу на трасі, роздавати їм воду тощо.

Метою забігів, за словами організаторів, є бажання зробити Львів найспортивнішим і найздоровішим містом України. Водночас – це популяризація здорового способу життя, розширення зв’язків між спортивними клубами, спортсменами та любителями спорту і залучення мешканців до активних занять.

Додаткова інформація за посиланням.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають