LVIV.COM

У Львові в Парку культури збудують готель Hilton

У Львові в Парку культури збудують готель Hilton

Заодно планують провести реконструкцію Парку культури, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

У Львові на території Парку культури імені Богдана Хмельницького хочуть звести готель мережі Hilton. Нову споруду планують збудувати на місці колишнього музею історії військ Прикарпатського військового округу, який збудували ще у 1965 році на Лижв’ярській, 1.

У Львові в Парку культури збудують готель Hilton

Про такі наміри повідомив міський голова під час засідання виконавчого комітету ЛМР 5 квітня

“Забудовник обіцяв профінансувати приведення реконструкцію парку культури, оскільки йому самому вигідно, аби вид на парк був перфектний”, – сказав мер Львова.

Та поки забудовник тільки подає пропозиції, а міська влада з ними знайомиться. Як говорить головний архітектор Львова, остаточне рішення про будівництво готелю приймуть паралельно із затвердженням Зеленої лінії (пролягатиме із Сихова до центру міста через парк культури).

Половина будівлі повинна бути класичним готелем, а інша половина – апарт-готелем. Його мають збудувати за міжнародними вимогами мережі.

20 вересня депутати ЛМР погодили продаж земельної ділянки на Лижв’ярській, 1 площею 1,06 га за 18,5 млн гривень для будівництва й обслуговування нежитлових приміщень. Власником землі стало ТОВ “Апартготель”. У 2016 році ця ж фірма отримала містобудівні умови та обмеження для проведення реконструкції будівлі з пристосуванням під готель із підземним паркінгом.

Якщо проект затвердять, то це буде другий готель світової мережі в Україні – перший відкрили в Києві на бульварі Тараса Шевченка.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають