LVIV.COM

У Львові створили мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги

У Львові створили мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги

Допомагатимуть всім, хто потрапив у кризову ситуацію чи постраждав від домашнього насильства, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що це за бригада?

Основне завдання мобільної бригади – це допомагати не тільки особам, які потерпіли від домашнього насильства, але й тим, хто перебуває у кризовій ситуації, а також людям, які потребують екстреної допомоги.

Бригада складається із п’яти працівників центру соціальних служб: двоє психологів і троє соціальних фахівців. Фахівці пройшли сертифіковані курси з кризового втручання та надання першої домедичної допомоги, як і оператори телефонної лінії мобільної групи.

В екстрених випадках члени мобільної бригади виїжджатимуть на місце події, а за необхідності – залучатимуть працівників поліції та фахівців служби у справах дітей і управління охорони здоров’я.

Після моніторингу кількості викликів та звернень спектр послуг мобільної бригади планують розширювати, як і, можливо, графік роботи.

Бригада почне працювати з 22 квітня. Графік роботи – у робочі дні з 9:00 до 18:00. Звернутись по допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-307-305. Звернутись до працівників можуть мешканці Львова, Винників, Рудного та Брюховичів.

Про випадки домашнього насильства можуть повідомляти усі, хто знає про них або ж став свідком таких ситуацій.

“Статистика вражає. Виявляється, 60% жінок, які постраждали і звернулися по допомогу, не визнають, що відбулося насильство. Це свідчить про те, що суспільство не готове до боротьби з такою проблемою. Для нас у центрі є важливим не тільки реагування на такі випадки, але й надання якісної психологічної допомоги. Важливо, щоб реакція міста була негайною. За статистикою, 90% усіх звернень – від жінок, які потерпають від насильства. Дуже часто свідками таких ситуацій є діти. Якщо мешканці міста будуть знати, що є така допомога, то кількість звернень зросте, і ми зможемо надати фахову допомогу”, – каже директорка Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають