LVIV.COM

У Львові собачників, які не прибирають за своїми тваринами, штрафуватимуть

У Львові собачників, які не прибирають за своїми тваринами, штрафуватимуть

Штрафи коливаються від 340 грн до 1360 грн, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

У Львові міська рада на засіданні 11 березня змінила правила благоустрою в місті. Тепер всі, хто вигулює собак, повинні прибирати екскременти за своїми тваринами.

За недотримання правил собачників штрафуватимуть. Розмір штрафу коливається від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів (від 340 грн до 1360 грн).

Раніше містян зобов’язували прибирати за собаками лише ухвала депутатів ЛМР, тобто вони могли уникнути покарання. Тепер це питання регулюється законодавством. Окрім того, в ухвалі ідеться не лише про власників собак, а й про людей, які їх вигулюють.

Бро, пам’ятай, що прибирати за тваринами потрібно на будь-якій території: у під’їздах, на сходових клітках, у ліфтах, а також на доріжках, тротуарах, газонах, тобто у місцях загального користування.

До 30 квітня департамент містобудування спільно з районними адміністраціями має представити кампанію для інформування мешканців міста про дотримання Правил благоустрою та можливих наслідків за їх недотримання.

До 1 квітня виконком ЛМР має ухвалити рішення про надання посадовим особам права складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення нового пункту правил благоустрою м. Львова.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають