LVIV.COM

У Львові розробили нові абонементи на паркування – ціни вищі за столичні

У Львові розробили нові абонементи на паркування - ціни вищі за столичні

В подарунок до кожного придбаного абонементу ЛКП “Львівавтодор” дає місячний проїзний на електротранспорті, пише Zaxid.net.


Навіщо водіям абонементи?

Абонементи дають можливість паркуватись у різних зонах міста і не платити за парковку на місці. Їх виписуватимуть на конкретну машину. Картки можна буде придбати в операторів на закритих паркінгах: біля “Вернісажу” та на вул. Валовій.

Абонементи почнуть діяти з 15 жовтня.

Буде кілька видів абонементів:

  • універсальний ( на паркування на будь-яких муніципальних паркінгах ) – 3700 грн/місяць, 7,5 тис.грн/квартал, 15 тис. грн. – рік.
  •  абонемент на паркування у першій (центр міста, окрім закритих паркінгів) та другій зонах – 2700 грн/місяць, 6,5 тис. грн. – квартал, 12 тис. грн. – піврічний;
  • абонемент на паркування лише у другій зоні (за межами центру) – 800 грн/місяць, 2000 грн – квартал, 4,5 тис.грн. – пів року.

Якщо порівняти з цінами абонементів на паркування у Києві (де найдорожчий місячний абонемент коштує 630 грн, а квартальний – 1465 грн), виникає питання:

Звідки такі ціни?

У ЛКП “Львівавтодор” враховували годинні тарифи, які помножили на середню кількість годин простою на паркінгу (9 годин та 21 робочий день відповідно).

Тоді якщо одна година закритого паркінгу коштує, наприклад, 20 грн, то за 21 робочий день по 9 год/щодня водій платить 3780 грн (а місячний абонемент на 80 грн дешевший).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають