LVIV.COM

У Львові розморозили проєкт міського метро

У Львові розморозили проєкт міського метро

Львівські депутати підтримали петицію про розмороження проєкту метро у Львові. Про це повідомляє Твоємісто.


Василь Лозовий, автор петиції, що метро дасть змогу швидко дістатися від центру Львова до Винників, Брюховичів, Рудного та Сокільників.

11 липня за петицію про розмороження проекту метро у Львові проголосували 35 депутатів.

Ера мемчиків про сихівський трамвай минула, тепер нас позбавлять ще й мемів про метро.

За словами автора петиції Василя Лозового, вже за 10 років метро зможе значно покращити транспорту ситуацію у Львові.  Але розташовувати станції у радіусі одного кілометра до Ратуші не можна. Також він вважає, що метро не можна прокладати під проспектом Свободи. Він каже, що розмороження проекту метро стосується як підземної так і наземної частини Львова.

Ідею підземного трамвая у Львові почали реалізовувати наприкінці 1980-х років. Метро мало пролягати через центр Львова та сполучати Підзамче, район Снопківської, Сахарова та Наукової.

Першу вентиляційну шахту почали зводити біля палацу Потоцьких. Проте пошкодили довколишні будівлі. Після цього реалізацію проєкту зупинили. Чинний генеральний план відновлення метро не передбачає, як і Інтегрована концепція розвитку. Її презентують у Львові восени. Нинішні тенденції містопланування передбачають пріоритет електричного наземного громадського транспорту.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають