LVIV.COM

У Львові працюватимуть спеціальні паркувальні інспектори

У Львові працюватимуть спеціальні паркувальні інспектори

Тепер виписувати штрафи за неправильне паркування будуть не тільки поліцейські, а й спеціальні інспектори, повідомиляють у прес-службі ЛМР.


Що відбувається?

З 27 вересня в Україні набуде чинності новий Закон “Про реформування сфери паркування транспортних засобів”. І від цього часу у Львові будуть працювати спеціальні інспектори. Вони матимуть право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів

Чому це вирішили зробити?

У Львові і так проблеми з паркуванням, особливо в центрі. І завдяки нормальному регулюванню паркувань сподіваються зменшити пасажиропотік.

Що інспектор має право робити?

  • виписувати штрафи за неправильне паркування;
  • виносити постанови за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів;
  • матимуть доступ до бази даних реєстрації транспортних засобів;
  • прийматимуть рішення про евакуацію авто.

“Порушник має право сплатити штраф протягом 15 днів. Якщо водій протерміновує сплату, то сума штрафу зростає. У випадку подальшої несплати, не потрібно звертатись до суду — діє виконавча служба. Штрафи будуть сплачуватися на державні рахунки і на місцеві рахунки. Тобто місто на цьому зможе щось відшкодовувати”, — пояснив начальник управління безпеки міста.

Інспектори почнуть працювати після того, як закон набуде чинності. Спочатку у кожному районі працюватимуть по два інспектори. Заплановано, що з часом кількість інспекторів із паркування сягне до 30. На початках працюватиме 10−15 осіб.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають