LVIV.COM

У Львові поговорять про мозок, харизму, блискавки та щоденники

У Львові поговорять про мозок, харизму, блискавки та щоденники

3 травня в Медіатеці популяризатори науки з 15х4 влаштують чотири п’ятнадцятихвилинні лекції.


Навіщо ми заводимо щоденники, як працюють блискавки, яка будова у наших мізків та про яких людей ми говоримо “оце харизма”?

15 хвилин про щоденники, Тетяна Снежик

Поведінка і потреби сучасних людей в особистих і публічних щоденниках шаблонні чи унікальні? Які мотиви в них реалізуються? Як особистість виявляє себе в соцмережах і щоденниках? І як ведення щоденників впливає на особистість?

15 хвилин про блискавки, Роман Борис

Блискавка – це просто. Хмари накопичують електричний заряд як конденсатор, і коли заряду стає багато, хмари розряджаються на землю. Спалах, грім, електрика, нічого складного. Так чи ні? Що, якщо нам все життя брехали? Або якщо ми самі нехтували знанням, обираючи його напримітивнішу версію, і вважаючи себе достатньо знаючими?

15 хвилин про мозок, Арсеній Барзелович

Мозок довго вважали не дуже важливим органом. В українській мові навіть слово відповідне – етимологи пов’язують його з давніми коренями “м’язга” і “мзґа” – м’якоть, гниль. в цьому сенсі “мозковитий” і “з гнильцею” – синоніми.) І всі ми вчили будову мозку в школі…

15 хвилин про харизму, Вікторія Кушніренко

Що наука каже про харизму? Як працює харизма? Як стати харизматиком? Що спільного у харизми, емоційного інтелекту та ораторської майстерності? Як діє харизма у повсякденні?

Коли: 3 травня, початок о 18:30

Де: Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська, 2А

Вхід вільний

Тримай посилання на подію

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають