LVIV.COM

У Львові починають боротьбу з гральними закладами

У Львові починають боротьбу з гральними закладами

У Львові демонтовуватимуть вивіски гральних закладів фейкової “Національної лотереї” та розміщуватимуть біля кожного з них соціальну рекламу про їх згубну дію. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.


У соціальній рекламі йтиметься про протиправну діяльність та згубну дію гральних закладів на психологічний та фінансовий стан гравців та членів їхніх родин. Інформацію про гральні заклади передаватимуть Нацполіції.

«Місто сьогодні не має жодного впливу на заборону грального бізнесу. Є закони, але ми всі бачимо, що попри це, такі заклади працюють під вивісками державної лотереї. Біля кожного такого закладу ми також бачимо ломбард, щоб у разі, якщо в людини не вистачає грошей, їх можна було там же й отримати», – зазначила керівниця юридичного департаменту ЛМР.

Адміністративно-технічне управління перевірить усі вивіски на приміщеннях, де облаштовані гральні заклади, у тому числі з вивісками «Національної лотереї».

Також створюють робочу групу, у яку входитимуть усі керівники районів, представники департаменту економіки, управління безпеки міста та представник «Національної лотереї». Ця група має дослідити кожне приміщення з вивісками «Національної лотереї», на незаконну гральну діяльність. Окрім того, представники «Національної лотереї» мають надати мерії інформацію про свої заклади, які мають ліцензію.

Станом на листопад 2018 року районні адміністрації Львова виявили у місті 72 нелегальні гральні заклади. Інформацію про них передали поліції.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають