LVIV.COM

У Львові обладнали крематор для тварин

У Львові обладнали крематор для тварин

Модульний комплекс для спалювання решток тварин запрацює на початку 2019 року у ЛКП “Лев”, пише Zaxid.net.


У ЛКП “Лев” доставили модульну установку (піч-крематор). Така піч коштує 830 тис. грн. Зараз працівників підприємства вчать користуватись обладнанням. Також наступного року планують почати розробку проекту на створення Центру кремації тварин міста Львова.

У Львові обладнали крематор для тварин

І вже на початку 2019 року львів’яни зможуть отримати належний сервіс у випадку смерті своїх тварин. Окрім того, господарі зможуть отримати прах своєї тварини. Ціни на послугу коливатимуться від 140 до 1700 грн, залежно від маси тварини та побажання господаря щодо виду кремації.

У Львові обладнали крематор для тварин

“Команда ЛКП “Лев” розуміє, наскільки важливим є питання збереження екології та навколишнього природного середовища, саме тому принциповим питанням у закупівлі обладнання стала його безпечність та дотримання європейських норм екологічності. Тепер можемо з впевненістю зазначити, що Львів – перше місто в Україні, в якому кремація тварин та небезпечних відходів здійснюватиметься комунальним підприємством на найвищому екологічному рівні”, – прокоментувала директор ЛКП “Лев” Оксана Кошак.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають