LVIV.COM

У Львові навесні хочуть запустити гелікоптер для порятунку важкохворих

У Львові навесні хочуть запустити гелікоптер для порятунку важкохворих

За попередніми розрахунками, майданчик обійдеться лікарні у 5 млн грн. Про це повідомляє Твоє Місто.


«У лютому та квітні поточного року МОЗ ініціює запуск двох пілотних проєктів з аеромедичної евакуації – у Львові та Києві», – зазначив міністр.

Львівський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф близько 4 місяців проводить спільну з МОЗ роботу над втіленням пілотного проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів в Україні.

Вони будуть піонерами з реалізації цього проєкту. Їхня зона відповідальності охоплюватиме увесь Карпатський регіон та окремі області західної частини нашої держави. Розпочинають підготовку  команд медиків, які забезпечуватимуть медичну допомогу на відповідних повітряних суднах екстрених служб реагування.

Міністр уточнив, що авіацією транспортуватимуть реципієнтів для трансплантації, а також пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги у критичних випадках, пов’язаних із гострою затримкою кровообігу, гострими розладами серцево-судинної системи та іншими важкими станами, опіками, травмами, пораненнями, отриманими, зокрема, під час масових уражень, стихійних лих.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають