LVIV.COM

У Львові на Личаківській знесуть незаконну 7-поверхову будівлю

У Львові на Личаківській знесуть незаконну 7-поверхову будівлю

18 грудня Восьмий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення про знесення багатоквартирного житлового будинку по вул. Личаківській, 259. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. Це перший подібний інцидент в історії міста.


Що трапилось?

«ТзОВ „Лідер Моноліт“ розпочав будівельні роботи без отримання вихідних даних — містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту на будівництво, а також було внесено недостовірні дані в декларацію про початок виконання будівельних робіт в результаті чого реєстрацію вказаної декларації на початок виконання будівельних робіт було скасовано (наразі у ТзОВ „Лідер Моноліт“ відсутній документ на право виконання будівельних робіт)», — розповів начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові.

У 2016 році Інспекція ДАБК у м. Львові подала позовну заяву до Личаківського районного суду про знесення самочинного збудованого об’єкта. Суд позов задовільнив, ТзОВ «Лідер Моноліт» подало апеляційну скаргу і програло.

Що тепер?

Інспекція ДАБК передасть виконавчий лист у виконавчу службу. Та у свою чергу повинна буде знайти будівельну фірму з відповідною ліцензією, яка й займеться знесенням. Точні строки знесення наразі невідомі.

В ДАБК наголошують, що перед тим, як купувати квартиру, варто перевіряти інформацію щодо усіх дозволів на будівництво.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають