LVIV.COM

У Львові на День міста в центрі обмежать рух транспорту – подивись, де саме і на скільки часу

У Львові на День міста в центрі обмежать рух транспорту - подивись, де саме і на скільки часу

Рух транспорту обмежать через святкову ходу і велопробіг, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що відбувається?

У Львові 4 травня (у суботу) відзначатимуть День міста. І на честь цього свята в місті відбудеться загальноміська святкова хода та велопробіг “Батяри на роверах”, під час яких в центрі обмежать рух транспорту.

Що за хода?

Міська хода, в якій візьмуть участь близько 1,5 тисячі людей, розпочнеться о 12:00 на площі Міцкевича. Вона пройде проспектом Свободи та вулицею Беринди до площі Ринок. Формування колон розпочнеться об 11:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

За маршрутом ходи обмежать рух транспорту з 11:00 до 13:00. Проїзд закриють для електротранспорту, автобусів та приватних машин.

Що за велозаїзд?

О 16:00 запланований велозаїзд “Батяри на роверах”. О 14:00 розпочнеться реєстрація учасників на вул. Братів Рогатинців, 32.

Сам проїзд триватиме з 16:00 до 16:30 за маршрутом: вул. Братів Рогатинців, 32 – вул. Арсенальна – вул. Руська – площа Ринок – площа Катедральна – вул. Беринди – проспект Свободи – вул. Гнатюка – вул. Словацького – вул. Дорошенка – вул. Коперніка – вул. генерала Чупринки – вул. Горбачевського – вул. Метрологічна, 14 (вілла «Ювілейна»).

За маршрутом велопроїзду також обмежуватимуть рух.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають