LVIV.COM

У Львові їздитимуть “читай-трамваї” – го кататись!

У Львові їздитимуть читай-трамваї - го кататись!

У трьох трамваях можна буде завантажити і почитати оповідання, передає прес-служба ЛМР.


Що це за трамваї?

У Львові з 18 квітня і до осені курсуватимуть три “читай-трамваї”. У них ти зможеш завантажити і почитати оповідання – треба тільки знайти QR-код. Скануєш, переходиш за посиланням і отримуєш уривки літературних текстів із нових видань українських видавців, а також переможців і лауреатів премії Міста літератури ЮНЕСКО.

У Львові їздитимуть "читай-трамваї" - го кататись!

Три різних трамваї забрендували під стилістику Дитячого книжкового форуму та Форуму видавців, аби підкреслити статус Львова як Міста літератури ЮНЕСКО.

У Львові їздитимуть "читай-трамваї" - го кататись!

“У 2015 році Львів отримав звання Міста літератури ЮНЕСКО. Цього року ми будемо звітувати за цей титул. Один із проектів, які ми вирішили підтримали цього року, — “Читай-трамваї”. Це унікальний проект для інших міст літератури. Трамвай, як символ міста, брендують у символіку міста літератури, але, крім цього, має в собі книги, ви можете взяти їх і почитати. Також на цих трамваях з’явиться логотип нашого нового проекту UnderLitMOVE — перший з’їзд Міст літератури ЮНЕСКО, який відбудеться восени під час Форуму видавців”, — розповіла керівниця офісу “Львів — Місто літератури ЮНЕСКО”.

У Львові їздитимуть "читай-трамваї" - го кататись!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають