LVIV.COM

У Львові говоритимуть про апокаліпсис, меми, імітацію та здорове харчування

У Львові говоритимуть про апокаліпсис, меми, імітацію та здорове харчування
Sci-bro

Цього місяця популяризатори науки з 15х4 влаштовують дві події у форматі More Knowledge. Першу — про меми, імітацію та сценарії апокаліпсису, другу — про здорове харчування.


24 вересня / Меми, імітація, апокаліпсис

У Львові говоритимуть про апокаліпсис, меми, імітацію та здорове харчування

Про меми та імітацію, Оксана Брошнівська

“От зізнайтеся: буває ж таке, що вам в голові застрягає якась дурнувата (або й мудра) пісенька і грає там цілісінький день, як би ви не старалися її звідти викинути? Як гадаєте, чому так відбувається? Меметики скажуть: це неминучий наслідок роботи мозку, здатного імітувати такі звуки як ця дурнувата (чи мудра) пісня. Жести, міміка, рухи, модні словечка, танці, пісні, фасони взуття, релігії та політичні ідеології — все це меми, що поширюються від мозку до мозку завдяки процесу, який в широкому сенсі зветься імітацією. Вони стали другими, після генів, реплікаторами, що почали на Землі свою форму еволюції, й працюють не задля перших і аж ніяк не задля людей — а самі на себе, щоб зробити якомога більше власних копій. Де бере початок меметика, чим вона займається та відповіді на які питання нам дає — дізнаєтесь на моїй лекції. Приходьте!”

Сценарії апокаліпсису, Віктор Малєйчик

“Ще з давніх часів людству пророкують неминучу загибель. Та сценарії апокаліпсису змінилися: від впливу вищих сил — до цілком конкретних космічних явищ, як-то падіння астероїда чи навіть загибелі від власних дій. Наскільки кожен з сучасних сценаріїв кінця світу ймовірний, і чи можна від них вберегтися — розповім у лекції.”

Тримай посилання на цю подію.

26 вересня / Здорове харчування

У Львові говоритимуть про апокаліпсис, меми, імітацію та здорове харчування

“Їж як безсмертний”, Арсеній Барзелович

“Що їсти, щоб не старіти? А щоб не хворіти вікозалежними захворюваннями? А щоб схуднути? А щоб не мати деменції після 60-70? Які продукти нам шкодять? Чому дієти працюють не для всіх? Чи існує ідеальне харчування? Як харчуватися особисто мені, щоб почуття переваги над іншими приносило найбільше задоволення? — Веганити? Пастафаріанити? Батярити? Косплеїти? Що робити, взагалі? А якщо я не хочу помирати? Може мені подобається життя і я хочу бути безсмертним/ною?

На всі ці прості й непрості питання ви, можливо, отримаєте відповіді на лекції. А поки скажіть бабусі, що лікар не дозволяє вам їсти все, що вона готує, і пригадайте, де брав силу моряк Папай. Приходьте, безсмертя саме себе не проживе!”

Тримай посилання на цю подію.

Обидва івенти починатимуться о 19:00 (тільки один 24 вересня, інший — 26, не переплутай!). Адреса: Український католицький університет, (Козельницька 2а), Багатофункційний академічний корпус УКУ, Лекторій УКУ (016). Щоб тобі було легко туди дістатися, організатори зняли для тебе відео.

Вхід на обидва заходи – вільний.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають