LVIV.COM

У Львові буде майданчик для збору і сортування харчових відходів

У Львові буде майданчик для збору і сортування харчових відходів

Зараз шукають ділянку, на якій зможуть запустити пілотний варіант, пише Tvoemisto.tv.


У Львові до 1 грудня ТФ “Львівспецкомунтранс” має вибрати територію, на якій обладнають пілотний майданчик для роздільного збору харчових та садових відходів. Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 9 листопада

Після того, як виберуть місце, там встановлять контейнери для роздільного сортування відходів. Їх вивозитимуть і робитимуть з них компост. Отриманий продукт використовуватимуть для озеленення міста.

Також ЛКП “Зелене місто” має розробити зміни до Комплексно стратегії озеленення, які б регулювали використання цього компосту. Крім цього, ЛКП має придбати спецобладнання для компостування відходів та створити компостувальний майданчик.

Також контейнери для харчових та садових відходів встановлять на майданчиках для збору великогабаритних і дрібних відходів.

До 1 червня спеціальне мобільне обладнання для компостування має з’явитися на території ТФ “Львівспецкомунтранс”, а управління освіти має впровадити систему роздільного збору та вивезення сміття із закладів освіти. Для населення двічі на місяць пропонують проводити роз’яснювальну роботу про сортування.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід

Анна Гетманова LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають