LVIV.COM

У Львові буде майданчик для збору і сортування харчових відходів

У Львові буде майданчик для збору і сортування харчових відходів

Зараз шукають ділянку, на якій зможуть запустити пілотний варіант, пише Tvoemisto.tv.


У Львові до 1 грудня ТФ “Львівспецкомунтранс” має вибрати територію, на якій обладнають пілотний майданчик для роздільного збору харчових та садових відходів. Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 9 листопада

Після того, як виберуть місце, там встановлять контейнери для роздільного сортування відходів. Їх вивозитимуть і робитимуть з них компост. Отриманий продукт використовуватимуть для озеленення міста.

Також ЛКП “Зелене місто” має розробити зміни до Комплексно стратегії озеленення, які б регулювали використання цього компосту. Крім цього, ЛКП має придбати спецобладнання для компостування відходів та створити компостувальний майданчик.

Також контейнери для харчових та садових відходів встановлять на майданчиках для збору великогабаритних і дрібних відходів.

До 1 червня спеціальне мобільне обладнання для компостування має з’явитися на території ТФ “Львівспецкомунтранс”, а управління освіти має впровадити систему роздільного збору та вивезення сміття із закладів освіти. Для населення двічі на місяць пропонують проводити роз’яснювальну роботу про сортування.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають