LVIV.COM

У Львові біля пл.Митної облаштують новий громадський простір – заціни, що зроблять

У Львові біля пл.Митної облаштують новий громадський простір - заціни, що зроблять

Вартість ремонтних робіт становитиме 10,5 млн грн, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що це за простір?

На території між вул. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів проведуть капітальний ремонт. Також там хочуть облаштувати новий громадський простір. Його робитимуть відповідно до історичного контексту, рів біля муру наповнять водою, яка рухатиметься по колу.

Угоду про проведення робіт управління охорони історичного середовища Львівської міської ради уклало  з підрядною організацією ПП “ТЕРМОБУД-КИЇВ”. Вартість становить 10,5 млн. грн. Роботи виконуватимуть за бюджетні кошти міста.

Роботи з облаштування території між вул. В. Винниченка і оборонним муром ансамблю Бернардинів будуть виконувати частинами — у три черги, щоб не перешкоджати руху перехожих.

У Львові біля пл.Митної облаштують новий громадський простір - заціни, що зроблять

Що зроблять:

  • влаштують нові підпірні стінки з лавками та сходів у підземний перехід, сходи у північно-східній частині площі з пандусами, влаштують покриття з тротуарної гранітної плитки та фонтану в існуючій залізобетонній чаші;
  • насадять дерева, клумби;
  • встановлять дерев’яні лави вздовж стін оборонного муру;
  • влаштують місток через фонтан та влаштують зовнішнє освітлення.

Згідно з укладеним договором, роботи заплановано виконати протягом 2019−2021 років.

“Історичний контекст цієї площі змінюватися не буде. Тут буде облаштовано нове мощення території, біля муру буде збережено воду, на зразок річки-потічка, будуть відновлені пагорби, насаджені кущі і дерева. З північно-східної сторони буде облаштовано пандус і відновлені сходи, також будуть відновлені сходи до підземного переходу. Хочемо, щоб простір був затишним і приємним для мешканців”, — відзначила в.о. начальника управління охорони історичного середовища ЛМР.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають