LVIV.COM

У львівському трамваї напали на жінку через її гендерну ідентичність

У львівському трамваї напали на жінку через її гендерну ідентичність

У Львові в трамваї №6  невідомий чоловік побив трансгендерку з Києва. Постраждала описала інцидент та виклала фото нападника у Facebook.


Київська ЛГБТ-ативістка Анастасія-Єва Крістель Домані стверджує, що її побили через гендерну ідентичність.

“Чоловік почав гучно обговорювати мою зовнішність, кричати “що це зайшло?” і підсів на вільне праворуч від мене сидіння. Хапав за лікті і погрожував. […] На півслові він б’є мене у праву частину вилиць, окуляри розбиваються. […] Потім ще два удари – у лоб і голову”, – описує напад постраждала.

Анастасія-Єва опублікувала фото нападника.

У львівському трамваї напали на жінку через її гендерну ідентичність1

Жінка відразу подзвонила в поліцію. Але там відповіли, що наряд вчасно приїхати не зможе і порадили звернутись у районний відділ  Львівського міського управління МВС України Галицького району. Окрім того, Крістель Домані зняла побої (забій м’яких тканин лобно-скроневої ділянки справа) у травмпункті 8-ї міської клінічної лікарні.

За фактом побиття Анастасії-Єви Крістель Домані ведеться розслідування за ч. 1. статті 125 ККУ – нанесення легких умисних тілесних ушкоджень, що карається штрафом до 850 грн, громадськими роботами до 200 годин або виправними роботами на строк до одного року.

Анастасія-Єва Крістель Домані – відома київська трансгендерна та ЛГБТ-активістка, яка народилася хлопчиком, але у 36 років почала гормональну терапію для зміни статі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають