LVIV.COM

У львівському електротранспорті з’являться нові види абонементів

У львівському електротранспорті з'являться нові види абонементів

В електротранспорті запровадять нові абонементи і розраховуватись за проїзд можна буде через SMS та bluetooth, пише Tvoemisto.tv.


Що відбувається?

Тепер у трамваях і тролейбусах можна буде купити нові електронні абонементи на проїзд. Відповідне рішення погодили на засіданні виконкому 25 січня.

Види абонементів:

  • півторагодинний електронний абонемент з можливістю пересадки “трамвай-тролейбус”, який коштуватиме 5,5 грн;
  • денний електронний абонемент “трамвай-тролейбус” за 15 грн;
  • триденний електронний абонемент “трамвай-тролейбус” за 40 грн;
  • тримісячний електронний абонемент “трамвай-тролейбус” за 420 грн.

Тримісячні абонементи можна буде придбати через додаток “Приват24” та на сайті “Львівелектротрансу”, а півторагодинні та денні — спочатку тільки через Приват24.

Нові види розрахунку за проїзд

З лютого розплатитися за проїзд можна буде через SMS та bluetooth. Так можна буде придбати разові квитки (пільгові та звичайні), а також про півторагодинні та денні абонементи.

Як це працює?

  • оплата через SMS: надсилаєш на тризначний або чотиризначний номер коротку буквенно-цифрову комбінацію, яка відповідатиме певному абонементу. У відповідь приходитиме повідомлення з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка. Контролер зможе перевірити дійсність такого квитка по цій інформації, а також по часу отримання SMS;
  • оплата за допомогою bluetooth: встановлюєш спеціальний додаток від EasyPay і поповнюєш його. Далі за допомогою bluetooth смартфон можна підключити до спеціального модема у вагоні і через додаток придбати квиток.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають