LVIV.COM

У Києві відкриють капсульні готелі

У Києві відкриють капсульні готелі

Вартість кімнати-капсули – від 950 гривень за ніч. Про це повідомляє AIN.UA


Проєкт називається Monotel і перший готель уже відкриють в серпні цього року на Бессарабській площі. Ще два будуть біля Золотих Воріт та на вулиці Богдана Хмельницького протягом цього року. Тож, бро, налітай почілити в капсулі, коли раптом доля занесе тебе у місто Кия.

Шо таке капсула?

Концепція готелю закликає до раціонального використання ресурсів. Майже як філософія еко-френдлі товарів. Традиція сну в капсульному просторі прийшла з Азії. У сімдесятих роках такі готелі з’явилися в Токіо і були найкращим варіантом дешевої ночівлі.

У Києві відкриють капсульні готелі

Як стверджують засновники, аналогів такому готелю в Україні немає. Тут буде онлайн-чекін та капсули з цифровим керуванням. А якщо ти інтровертний інтроверт, то ось тобі ще один козир цього готелю: silent-service. Це коли ти можеш замовляти послуги, не спілкуючись із персоналом.

Яким буде готель?

Як пояснила співзасновниця Ксенія Чигаркіна, в Monotel кожнісінька капсула є самодостатнім особистим простором. Монокапсули — то є сенсорні бокси, розташовані один над одним. Біля входу — драбина зі східцями на другий поверх.

Капсула відкривається за допомогою електронного ключа. Навигація всередині — англійською мовою з сенсорним керуванням.

В капсулах є:

  • система подачі повітря;
  • memory-матрас;
  • освітлення з регуляцією;
  • навушники;
  • зарядка для гаджетів;
  • розетка на 220 вольт;
  • USB-порт;
  • Wi-Fi;
  • дзеркало з підсвіткою.

Одразу після чек-іну ти отримаєш свій комплект постільної білизни. Є парні капсули, а є одномісні. Одномісна розрахована на вагу до двохсот кілограм, у довжину 220, а в ширину 150 см.

Душові та вбиральні спільні, але розділені на чоловічі та жіночі. Для особистих речей є шафки, які відкриваються дотиком пальця власника.  Окрім того є спільна пральня, прасувальна кімната й цілодобова стійка реєстрації.

Капці, піжаму й косметику можна купити на місці або заздалегідь замовити онлайн. Крім того, тут знайдеш і необхідні ніштяки для свого смартфона.

Ніч в одномісному номері обійдеться тобі в 950 гривень, а якщо ти захочеш переночувати вдвох (наприклад, ти і твоя самотня величність), то готуйся відстібнути 1500 гривень. Розрахуватися можна готівкою, карткою і криптовалютою. Тижпрограміст/ка, чи нє?

У Києві відкриють капсульні готелі

Під готелі перебудовують вже існуючі приміщення, всі технологічні ніштяки везуть із Китаю, а за софт відповідають українські підрядники. У нас також виробляють меблі для приміщень, і саме наші дизайнери з архітекторами розробляють інтер’єри кімнат.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають