LVIV.COM

У Канаді легалізували продаж і вживання марихуани

У Канаді легалізували продаж і вживання марихуани

Тепер придбати, зберігати і вживати марихуану мають право всі, кому є 18, пише “Укрінформ”.


Законопроект запропонували ще весною 2018 року. Та всі необхідні процеси і зміни набули чинності 17 жовтня.

І хоч умови продажу і купівлі всіх продуктів, які містять марихуану чи канабіол, різняться залежно від регіону, але обов’язкова умова одна – щоб покупцю було не менше 18 років. Наприклад, жителі Онтаріо, найбільш населеної провінції Канади, віднині отримали законний доступ тільки до онлайн-продажу марихуани, а фізичні магазини не з’являться тут ще як мінімум до весни. Подібна ситуація спостерігається і в інших провінціях.

Також у багатьох провінціях можна вирощувати марихуану вдома. Але величина “посівів” строго регламентується.

Вживання марихуани в медичних цілях дозволене в Канаді вже багато років, але тепер для придбання цього наркотику направлення від лікаря не потрібне.

Хоча куріння марихуани відтепер є абсолютно законним, їстівні товари з рослини поки під забороною, як і ряд інших марихуановмісних продуктів. Слабо розвиненою залишається й інфраструктура роздрібного продажу марихуани.

У процесі підготовки до легалізації, яка триває вже кілька років, зміни були внесені до багатьох законодавчих та підзаконні акти Канади, зокрема суттєво посилено покарання за керування транспортним засобом під впливом наркотичних речовин.

Правоохоронці також отримали новітні технічні засоби для виявлення змісту канабіноїдів у крові водіїв.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають