LVIV.COM

У Gmail тепер можна редагувати прикріплені до листів документи Microsoft Office

У Gmail тепер можна редагувати прикріплені до листів документи Microsoft Office

Корпоративні користувачі Gmail можуть редагувати прикріплені до листів файли Microsoft Office, як це раніше було доступно для власних файлів Google Docs або Sheets. Про це повідомляє The Village.


У хмарному офісі Google Workspace  тепер доступна сумісність із форматами файлів Microsoft. Це результат недавнього ребрендингу G Suite, до складу входять Google Docs, Sheets, Slides, Meet і Calendar. Раніше поштові вкладення дозволяли лише переглядати, а для внесення правок їх треба було імпортувати в Google Drive.

Тепер Gmail дозволяє відкривати та працювати з документами Microsoft Office як із будь-яким іншим текстовим файлом, електронною таблицею або презентацією в Google Docs. Документ після редагування зберігають в оригінальному форматі.

У Gmail тепер можна редагувати прикріплені до листів документи Microsoft Office
Прикріплений документ можна редагувати одразу у пошті /cloud.google.com

Додатково для Google Workspace випустили новий плагін Macro Converter для перенесення макросів з файлів Excel в Google Таблиці.

Google працює над сумісністю офісних файлів з власним сервісом Google Docs. Компанія запустила покращений конвертер для Google Workspace. Він призначений для простішого імпорту макросів з документів Excel в Sheets. Крім того, планують поліпшити підтримку орієнтації документів і зображень в Google Docs. Оновлені функції з підтримки зображень мають з’явитися у 2021 році.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають