LVIV.COM

У Facebook та Instagram запустили функцію зникаючих повідомлень

У Facebook та Instagram запустили функцію зникаючих повідомлень

Нову функцію поки тестують у США, Канаді, Мексиці, Перу та Бангладеш, повідомляє TechCrunch.


Що це за функція?

Vanish Mode — це функція у Facebook Messenger та Instagram, яка видаляє чати після того, як всі прочитали повідомлення і закрили вікно. Активувавши цю функцію, користувачі можуть надсилати текстові повідомлення, смайлики, картинки, GIF-файли, голосові повідомлення та стікери, які зникнуть після того, як їх побачать, а співрозмовники покинуть чат. Якщо хтось захоче зробити скріншот, інші це побачать. Почати бесіду можна тільки з людьми, з якими користувач підтвердив спілкування.

“Функція призначена для більш невимушених розмов та дозволяє користувачам встановлювати автоматичне видалення чатів після того, як повідомлення прочитане або чат закритий”, — йдеться у повідомленні.

У Facebook та Instagram запустили функцію зникаючих повідомлень

Як запустити?

Щоб активувати Vanish Mode, тобі потрібно зайти в чат і провести пальцем вгору на екрані свого смартфона. Побачиш чорне тло — режим активовано. Щоб повернутись до попереднього режиму роботи, треба натиснути “Вийти з режиму зникнення” у верхній частині екрану.

Facebook повідомив, що режим Vanish Mode запускається з Messenger в США, Канаді, Мексиці, Перу та Бангладеш, а також в Instagram (незабаром) в Канаді, Аргентині, Чилі, Перу та деяких інших країнах.

Незабаром його поширять в інших країнах на обох платформах, додали в компанії.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають