LVIV.COM

У бібліотеці ЛНУ заборонили знімати еротичну комедію

У бібліотеці ЛНУ заборонили знімати еротичну комедію

Адміністрація Львівського  національного університету імені Івана Франка заборонила зйомки короткометражної еротичної трагікомедії “Порядна львівська пані” в стінах своєї бібліотеки, повідомляє Tvoemisto.ua


Що за фільм?

Кінопроект «Порядна львівська пані» став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно і отримав повну (100%) фінансову підтримку, що складає ₴995 тис. Це перший проект компанії «Крісті Фільм», створений спільно з Держкіно. Режисерка фільму – Наталя Пасеницька. Авторка сценарію – Марина Меднікова. Головні ролі у стрічці виконують  актори Анастасія Карпенко, відома глядачам за фільмом«Казка про гроші» та актор львівського театру «Воскресіння» Володимир Губанов.

Що сталося?

Керівництво Наукової бібліотеки відмовило у зйомці на просторах своєї біблотеки, оскільки сценарій фільму суперечить рішенню Науково-методичної ради Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І.Франка. Рада у грудні 2017 року вирішила давати дозволи на зйомку фільмів лише науково-популярного характеру, а також тих, що сприятимуть промоції Львівського університету і читання загалом.

Чому відмовили?

«До нас часто звертаються й журналісти, і творці фільмів. Ми з усіма нормально співпрацюємо, але у цьому конкретному випадку вирішили, що сценарій фільму суперечить рішенню Науково-методичної ради, яка у грудні минулого року вирішила давати дозволи на зйомку фільмів лише науково-популярного характеру», – зазначив Олег Вівчарик.
Він також уточнив, що пропозиція компанії, яка здійснює зйомки фільму, була не комерційною.

Зйомки трагікомедії “Порядна львівська пані” режисерки Наталії Пасеницької стартували у Львові 14 серпня. Вони проходять на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперника, у Львівській обласній клінічній лікарні тощо.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають