LVIV.COM

Цікавишся наукою? Виходь на науковий шпацер!

Цікавишся наукою? Виходь на науковий шпацер!

Бро, якщо тобі цікаво не просто вивчати наукові факти, а дізнатись і самому побачити, де і хто у Львові розвивав науку – швидко реєструйся на прогулянку “Науковий шпацер: екскурсії науковим Львовом з вченими”.


Що це таке?

“Науковий шпацер: екскурсії науковим Львовом з вченими” – це прогулянка-екскурсія Львовом, яка відбудеться 18 вересня. Гіди покажуть місця розвитку науки у місті. Та не тільки екскурсоводи будуть розповідати про різні цікаві штуки – на деяких локаціях тебе чекатимуть львівські вчені, яких зможеш розпитати про все, що тебе цікавить.

Цікавишся наукою? Виходь на науковий шпацер!

“Останньою зупинкою стане культове місце для світових математиків – Шкоцька кав’ярня. За філіжанкою кави або за келихом вина ви спробуєте зрозуміти декілька задач, над якими сушили голови Стефан Банах і Станіслав Улям. Тож гайда на шпацер!” – пишуть організатори на сторінці події у Facebook.

Куди підете:

1) Актова зала головного корпусу Політехніки

2) Головний корпус Національного університету.

3) Вид на Наукову бібліотеку ім. В. Стефаника.

4) Старий корпус університету, пам’ятник Грушевському.

5) Кав’ярня «Шкоцька».

Хто супроводжуватиме?

Вчені:

  • Михайло Зарічний– доктор фізико-математичних наук, професор кафедри геометрії і топології, декан механіко-математичного факультету (2004-2016) Львівського національного університету імені Івана Франка.
  • Ярослав Притула – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного і функціонального аналізу, декан механіко-математичного факультету (1995-2004) Львівського національного університету імені Івана Франка.

Гіди:

  • Марта Льода – наукова редакторка Куншт, екскурсовод по Львову;
  • Марина Томазова – екскурсовод по Львову, співпрацює із турфірмою “Відвідай”.

Коли?

Прогулянка відбудеться 18 вересня. Є 4 групи – щоб кожен зміг підібрати зручний для себе час. Початок – о 17.00, закінчення – 23.00. Квитки коштують 270 грн, купити можна тут.

Про львівського математика Стефана Банаха і те, як він виніс мозок всьому світу, почитай тут.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають