LVIV.COM

Це тільки про музику: хто гратиме під час балконного стріму в цю п’ятницю?

Це тільки про музику: хто гратиме під час балконного стріму в цю п'ятницю?

В останніх променях вересневого сонця та посеред червоної карантинної зони, громадська організація “Інша Освіта” та агенція “ІНШІ” будуть наповнювати офлайновий та онлайновий простір балкону драмтеатру музикою. Онлайн-концерт відбудеться у партнерстві з Франківським драмтеатром та Українським культурним фондом, і відбудеться в два акти: перший — в променях сонця, та другий — в сутінках.


Чотири музичні виступи обєднають ті, чиї імена незаслужено рідко з’являються в українському інформаційному просторі з часів карантину, а деяких і докарантинних. Зокрема, на (принаймні, онлайнову) українську сцену вперше після великої перерви повернеться Ігор Цимбровський — легенда українського авангарду 90-х та незабутній голос прийдешнього янгола у супроводі живих барабанів, про якого ми вже якось писали.

18 вересня, п’ятниця, 18:00, онлайн

Повний лайн-ап:

  • Masha Kashyna (Ганновер, Німеччина / Ужгород, Україна) — українська мультиінструменталістка, яка в підлітковому віці переїхала в Німеччину. На балконі заграє на вібрафоні та саксофоні.
  • Ігор Цимбровський (Львів, Україна) — легенда українського авангарду 90-х. Незабутній голос прийдешнього янгола у супроводі живих барабанів.
  • Мар’яна Клочко (Львів, Україна) — вокалістка та продюсерка, дослідниця зв’язку із внутрішнім “я”, яка виражає його через голос, тексти та звук.
  • NFNR (Київ, Україна) — театральна композиторка та вокалістка, працює з промисловими польовими записами та модуляцією віртуальних синтезаторів. Кураторка платформи Womens Sound.

Організатори будуть вдячні за благодійні внески (або умовні віртуальні квитки) на цей онлайн концерт за посиланням

Всі кошти будуть направлені на неприбутковий проєкт “Це не тільки про музику” та підуть на створення цього та наступного онлайн-концертів.

Трансляція стріму відбудеться на фейсбуці сторінки Інша Освіта та на ютуб-каналі Іншої Освіти

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають