LVIV.COM

Трамвайну зупинку на Руській перенесли

Трамвайну зупинку на Руській перенесли

Трамвайну зупинку на вул. Руській пересунули ближче до пл. Ринок. Все через проведення ремонтних робіт фасаду поліклініки з якого нещодавно обвалилися шматки ліпнини, повідомили в прес-службі ЛМР.


«У зв’язку з тим, що будуть проводити ремонтні роботи на фасаді будинку на вул. Руській, 20, а в найближчий час там буде встановлено риштування, трамвайну зупинку на вул. Руській перенесено на 50 м ближче до пл. Ринок. Зараз проводять роботи зі встановлення відповідних дорожніх знаків», — повідомив заступник начальника управління транспорту ЛМР.

Що трапилось

11 січня близько 10 години ранку з будинку на Руській, 20 обвалились шматки ліпнини. На щастя на зупинці в той момент нікого не було.

Трамвайну зупинку на Руській перенесли

«Це кругла ліпнина зі сторони входу біля зупинки. Ми з 2010 року неодноразово повідомляли про необхідність проведення робіт на цій будівлі, однак реконструкції не проводили через брак фінансування. Комісія зафіксувала цей випадок, місце події обгородили й уже прибрали ліпнину, яка обвалилася. Коли стався обвал, людей на зупинці не було, тому ніхто не постраждав», — зазначила в. о. головного лікаря КНП «1-а міська поліклініка Львова» Наталія Бачун.

Після інциденту в мерії вирішили перевірити на аварійність фасади будинків в історичному ареалі Львова.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають