LVIV.COM

Топ місць Львова для селфачів

Топ місць Львова для селфачів

Селфі в дзеркалі вже не заходять твоїй авдиторії в інстаґрамі, а фотку обіду лайкає тільки твоя Мама і вуйна Марійка? Сайт 032 вже підібрав кілька топових місцинок у місті Лева, які точно прокачають твою інсту на повну.


Музей ідей

Якщо тобі раптом замало креативних ідей для проєктів, то можеш заглянути в музей ідей. Та, і таке у Львові є, прикинь. Попутно забацай селфач, щоб твої креативні директор(к)и бачили, шо ти не просто так штанці протираєш після роботи, а тойво… духовно вдосконалюєшся, о!

Топ місць Львова для селфачів

Шукай його на вулиці Валовій, 18а, у колишніх пивницях Бернардинського монастиря. Тільки не сп’яній від запаху пива, бо я тебе знаю! Можна запостити фоточку з філософськими цитатками на тлі філософського паркану. Крім того, є ще інстаґрамні лавки-гойдалки та гігантський стилізований літачок.

Фургончик на площі Коліївщини

Топ місць Львова для селфачів

Якщо тобі не до вподоби стара татова Волга в гаражі, то на площі Коліївщини, неподалік від площі Ринок є фургончик. Він розмальований львівською художницею Богданою Давидюк. А то все ж краще за твої дитячі каляки-маляки, що не оминули ані стін у батьківському будинку, ані багатостраждальної Волги.

Мурали

Топ місць Львова для селфачів

В ліхіє дєвяностиє було в тренді створювати графіті. Але ми все ж не в 90-ті живемо і в Тамагочі не бавимося. Ловити покемонів можна і на вулиці Тиктора. Там акурат є дуже інстаґрамний мурал – новий стрит-арт.

P. S. Обережно, не злови шпака з тими покемонами.

Туристичний трамвай

Топ місць Львова для селфачів

Знаю, ти зараз скажеш, що ситий/а по горло звичайними трамваями і вони геть не придатні ані для транспортування твоєї дупи з одного місця в інше, що тут говорити про контент для інстаґраму. На Підвальній є чоткий трамвайчик, на щастя, нерухомий. Тож ти точно сі не заб’єш, коли намагатимешся знайти вдалий ракурс та освітленні. І ще тут нема контролерів. Суцільні плюси, нє? Одразу біля трамвая є так званий “блошиний ринок”, де можна купити вінтажних речей для селфача, наприклад, вінілові платівки.

Львівські батяри

Топ місць Львова для селфачів

Музичка в твоїх ейрподсах продовжує рядок пісні: «ціла наша родина». На проспекті Свободи, біля Віденської кав’ярні,  та на вулиці Вірменській, у закутку біля ресторану “Mons Pius” є бронзові статуї тих вар’ятів. З ними вийде симпатична фоточка, так само як і з великим батяром на вулиці Гнатюка. І коли мама запитає, в кого ти такий/а батяр/ка, покажи їй той селфач. (Бо яблуко від яблуні впало недалеко)

Скульптура з короною

Топ місць Львова для селфачів

Якщо тебе раптом запитають, чи не тисне тобі корона, то ти вже знаєш, що робити. Знимкуйся зі скульптурою у провулку, що з’єднує площу Ринок, 18 і вулицю Староєврейську, 7. І гордо носи титул некоронованої/ного королеви/короля.

Місце для поцілунків

Топ місць Львова для селфачів

Набридло, що тебе ганяє цьоця Зося з лавочки в Стрийському парку? Нема де обмінятися бактеріями, ну, тобто цьомками і любов’ю з коханою людиною? І засвідчити оту любов можна не тільки на стандартних локаціях для львівських лавсторі. Тобі точно сподобається невеличка озеленена тераса на площі Катедральній, де є місце для поцілунків. Клацайте собі вдвох знимку і ловіть сердечки від захоплених мешканців ваших інстаґрамів. P. S. Тільки приготуйтеся, шо вуйна Марійка буде питатися на сімейних застіллях, коли весілля.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають